понедельник, 4 апреля 2016 г.

Резюме і мотиваційний лист

Батуєва Анастасія Сергіївна

м. Київ, вул. Освіти 6-а

контактний тел. (063) 439-88-60

E-mail: batueva1401gmail.com

Відомості про себе: 14.01.1995, незаміжня

Мета: вчитель англійської мови

Кваліфікація: філолог, викладач іспанської мови та літератури, вчитель англійської мови

Освіта: у 2017 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова та отримала диплом бакалавра за спеціальністю: «іспанська мова і література»;
у 2019 році отримала диплом магістра за спеціальністю «Англійська мова та література».
Професійний досвід: під час проходження практики займалася проведенням уроків англійської мови та літератури , готувала тематичні класні часу з англійської мови, брала участь у здійсненні позаурочних заходів, розробляла авторські програми з вивчення англійської мови.
Досвід роботи: навчання дітей англійської мови різного віку, виконання домашніх завдань, посилена підготовка до тестів та іспитів, заповнення прогалин у знаннях, знаходила індивідуальний підхід до кожного учня, впроваджувала власні методики індивідуального навчання.
Додаткові навички: володіння ПК, програмами WORD, EXCEL, OFFICE.
Особисті якості: наполегливість, відповідальність, скромність, бажання вдосконалюватись, не конфліктність, вміння працювати як самостійно, так і в колективі. Комунікаційні здібності дозволяють мені знаходити спільну мову з будь-якими людьми.




Мотиваційний лист
Шановна пані Ковалевська!
Мене зацікавила вакансія вчителя англійської мови у гімназії № 114, розміщена на сайті «Work.ua». Ознайомившись з переліком вимог до кандидата, я дійшла висновку, що можу претендувати на дану посаду.
Мій дворічний досвід у сфері освіти включає участь в розробці авторських програм з вивчення англійської мови, а також впровадження власної методики індивідуального навчання, що свідчить про високий рівень обізнаності в предметі.
На даний момент я працюю вчителем англійської мови в спеціалізованій школі №365, де паралельно очолюю гурток «Любителів іспанської мови та літератури». На жаль, мої погляди щодо того,  яким має бути навчальний процес дещо розходиться з баченням дирекції, в той час як робота на посаді вчителя у вашій гімназії відповідає всім моїм уявленням про творчий та новаторський підхід до викладання. У співпраці з колективом професіоналів своєї справи, я бачу перспективу власного професійного росту та розвитку, що є одним з головних пріоритетів під час пошуку роботи. Окрім цього, важливим компонентом для мене, як педагога є можливість вдосконалювати свої уміння та навички, приділяючи більшу увагу практичній діяльності учнів, а також проведенні з ними різноманітних позакласних заходів та факультативів, які б сприяли не лише шліфуванню знань самого вчителя, а й поглиблювали знання школярів з тих чи інших предметів. Чуючи схвальні відгуки як батьків, так і моїх колег стосовно злагодженої роботи педагогічного колективу гімназії у напрямку виховання всебічно розвиненої особистості дитини, мрію долучитися до команди справжніх майстрів та здійснити власний внесок у цю нелегку справу.
Маючи досвід навчання дітей англійської мови різного віку, володію вмінням знаходити індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи особливості сприйняття та відтворення засвоєної дітьми інформації. Опираючись на той багаж знань, котрий отримала за попередні роки роботи в школі, звикла досягати поставлених цілей у навчанні дітей, знаходячи спільну мову з ними шляхом проектування спільної мети, а саме отримання максимального задоволення від навчального процесу.
Завдяки комунікативним здібностям, легко співпрацюю в колективі, відповідальна, наполегливо йду до поставленої мети, а саме отримання позитивних результатів в навчанні своїх учнів, рішуча, не боюсь труднощів.
Якщо вас зацікавила моя кандидатура, з радістю зустрінусь на співбесіді та відповім на всі запитання, а також більш детально розповім про попередній досвід роботи.
Дякую за увагу.
З повагою,

Батуєва Анастасія

Тест з методики викладання світової літератури

Аналіз виступів на TED

Відео № 1
Чесно кажучи, мене надзвичайно вразив цей виступ, адже саме цього, на мою думку, не вистачає нашим вчителям та викладачам. Важливо зрозуміти, що дива не відбуваються самі по собі, для цього, в першу чергу, необхідно багато працювати й, безумовно любити свою професію, віддаватись їй на всі 100%. Чого, на жаль, не можна сказати про більшість вітчизняних педагогів. Ми звикли звалювати все на дітей, на те, що вони нібито змінилися, стали зовсім некерованими. Так, звичайно, час іде і суспільство намагається під нього підлаштуватись, однак треба розуміти, що важливо змінювати й тактику, шукати нові підходи до дітей. З появою різноманітних інноваційних технологій, зацікавити учнів стає все складніше й складніше.  Тому я вважаю, що даний виступ допоможе вчителю зрозуміти принцип зосередження уваги як школярів,так і студентів, адже в ньому лектор дає практичні поради, як саме змусити аудиторію, затамувавши подих, слухати вчителя, слідкувати за кожною його думкою. Мені здається, що саме це уміння є запорукою успіху в досягненні позитивних результатів у навчанні.

Відео №2
Даний виступ є справжньою знахідкою для вчителя, адже в ньому лектор ділиться з глядачами своїм власним досвідом, набутим за період плідної та кропіткої праці в школах різних штатів. Це саме ті безцінні знання, які будуть надзвичайно корисними і для наших викладачів. Переглядаючи це відео, я зробила висновок, що проблеми в системі освіти скрізь майже однакові. Не важливо чи то Америка, чи то Україна. А тому поради, викладені у виступі, можна сміливо застосовувати й в українських навчальних закладах. Я абсолютно згодна з лектором, що важливо давати учням більше простору для творчості, самовираження та прояву самостійності, оскільки саме таким чином дитина отримує безцінний досвід, який згодом може використовувати в подальшому житті. Саме роблячи помилки, вона формує уміння й навички. На жаль, в більшості шкіл навчання спрямоване на заучування теорії й майже повну відсутність практичної діяльності, що, на мою думку, є просто відірваним від життя. Нам дійсно необхідно зрозуміти, що школа не є лише місцем, де можна отримати інформацію. Ми маємо спонукати наших школярів до діяльності, задавати їм цікаві проблемні запитання, відповідаючи на які, кожен учень міг би більше пізнати себе й навколишній світ.
Відео № 3
Ця лекція присвячена одному з найболючіших питань, а саме реформуванню системи освіти. Кожного року проводиться безліч різноманітних досліджень, які в черговий раз свідчать про її застарілість та неефективність, однак належні заходи з незрозумілих причин так і не вживаються. На мою думку,  виступ Джефрі Канада слугує справжнім стимулом до рішучих дій. Досить вже пустих розмов, необхідно впроваджувати інноваційні технології в навчанні, які відповідатимуть сучасному суспільству. Нам слід усвідомити, що, якщо ми хочемо змінити країну, ми, в першу чергу, маємо почати з освіти, адже діти – це наше майбутнє і саме від них залежить, якою ми побачимо Батьківщину через декілька років.
Особисто я згодна з лектором, що більшість змін не відбувається саме тому, що суспільство скептично ставиться до них або ж люди просто втрачають надію на покращення після чергового фіаско. Головне, зрозуміти, що нічого не змінюється миттєво. Кожне нововведення проходить через низку критичних відгуків, перешкод, а тому, як правило, не дає результатів. Але це не означає, що треба зупинитися.
Я вважаю, що лекція є дійсно корисною, адже змушує замислитися над глобальними проблемами в освітній сфері, які потребують негайного вирішення. Можливо, після її перегляду в когось з’являться конкретні ідеї, котрі допоможуть  модернізувати систему освіти.

Відео №4
Можу відверто сказати, що цей виступ мене справді неабияк зацікавив. Власне, цікавою була не лише тема лекції, а й сама постать лектора. Життя цієї жінки, мабуть,  для кожного стане прикладом невпинної роботи над собою, яка, незважаючи на фізичні вади, намагалася довести всьому світу, чого  справді варта. Її досвід надихає, вселяє віру в людей з подібними проблемами.
На мою думку, завдяки цьому відео, ми можемо  більше дізнатися про  людей  з обмеженими можливостями, побачити їх життя зсередини, а також пройти через ті перешкоди, які їм доводиться долати щодня. Та що найважливіше, ми можемо поглянути на них зовсім з іншого боку, а саме як на людей, котрі, маючи певні недоліки, здатні робити такі речі, які для пересічної особи здаватимуться надзвичайно складними.

Мені здається, ми маємо зламати ті стереотипи, які склалися протягом багатьох років, а саме дати можливість дітям з вадами розвиватися, не відчуваючи себе при цьому не такими як інші. Окрім цього, ми повинні всіляко сприяти тому, щоб вони сповна використовували весь свій потенціал. Така позиція допоможе переглянути своє ставлення до дітей-аутистів у навчальних закладах не лише з боку вчителів, а й з боку однокласників.  

Аналіз навчальних додатків до смартфонів і планшетів

Корисні навчальні додатки для смартфонів/планшетів
1.     Skypeбезумовно одна з найкорисніших програм, зокрема у навчанні, яку можна з легкістю використовувати для читання лекцій з будь-якої точки планети. Це дуже зручно, особливо у випадку канікул або карантину, коли втрачається певна кількість годин, а часу на їх відпрацювання немає. Таким чином вчитель має змогу зв’язатися зі своїми учнями в режимі онлайн для проведення повноцінного уроку. Так, на уроці іноземної мови можна з’єднатися з вчителем іспанської мови в Іспанії і дати дітям можливість попрактикуватись у розмові з носієм мови, не виходячи з класу.
2.     YouTube надзвичайно корисний портал для вчителя, який дозволяє розміщувати свої власні лекції в мережі Інтернет. За допомогою цього додатку, учні в будь-який момент можуть відшукати необхідний їм матеріал, прослухати той чи інший урок, на якому не були присутні. До того ж, можна створити власний канал. На уроці можна використовувати для прослуховування лекцій іноземних викладачів.
3.     BBC learning ENGLISH один з найбільш ефективних способів вивчення англійської. Додаток містить чимало корисної інформації як для тих, хто тільки починає вивчати іноземну мову, так і для справжніх знавців. Окрім цього, за допомогою цієї програми можна покращити навички усного мовлення, знання з граматики, а також значно поповнити свій лексичний словник, що слугуватиме гарним доповненням до опанування шкільним курсом англійської. Кожен новий урок можна починати з прослуховування останніх новин, які містяться в окремому розділі додатку.
4.     iBooksкорисний додаток як для вчителів, так і для самих учнів, що дозволяє завантажувати книги різних розмірів і до того ж безкоштовно. Таким чином, зовсім не обовязково носити безліч підручників у портфелі, достатньо мати при собі лише телефон. Це дуже зручна і легка у використанні програма, що дає змогу завантажувати ті книжки, яких не знайдеш у книгарнях, зокрема написаних мовою оригіналу.